Tantrické masáže jsou jistým druhem erotických masáží, které se však nezaměřují jen na samotné vzrušení, ale na uvolnění zablokované energie. Díky tantrickým masážím se zbavíte nahromaděného stresu, špatné energie a získáte nové poznání ze své sexuality. Masáž lingamu podle tantry je skvělou možností, jak získat energii do celého těla.

Nejlepší masáž lingamu

Nejlepší masáž lingamu v Praze vás čeká v salonu Luxury. Techniky tantrické lingam masáže vás zavede na nejvyšší úroveň sexuality, kterou jste zažili a neměli o ní ani tušení. Nekonečná extáze vás čeká v salonu Luxury. A jak probíhá masáž lingamu?

Masáž lingamu podle starodávných technik

Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a intimních partií rozproudí vaši sexuální energii a má blahodárný vliv na vaše tělo a mysl. Během intimní masáže se do vašeho těla vyplaví pozitivní hormony, které vás na dlouhou dobu nabíjí energií.

Zkušené masérky mají s tantrou bohaté zkušenosti. Jemné doteky na ty správná místa ve vás vyvolají extázi a doposud nepopsané pocity. Budete se cítit jako znovuzrození.

Vlny vzrušení z Kámasútry

Tantrická lingam masáž vychází a čerpá z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice. Cílem není okamžité vyvrcholení, ale naopak oddalovat rozkoš co nejdéle. Díky tomu poznáte své tělo mnohem lépe a vaše sexuální fantazie se otevře dokořán. Masáž lingamu tak pomáhá dosáhnout maximální rovnováhy a harmonie mezi fyzičnem a duchovnem.

Jak masáž probíhá

Krásná masérka si uvelebí klienta na záda a dále se věnuje především oblasti pohlaví a pánve. Příjemnou atmosféru navozuje příjemný tón relaxační hudby, tlumená světla a vůně vonných tyčinek. Poté co masérka rozehřeje své hbité prsty začíná používat techniky, které zajistí důkladné prokrvení penisu, příjemnou relaxaci a naprosté uvolnění. Masáž je následně zakončena vaším vyvrcholením a přívalem nové pozitivní energie.