Masáž Lingamu podle tantry

Tantrické masáže jsou jistým druhem erotických masáží, které se však nezaměřují jen na samotné vzrušení, ale na uvolnění zablokované energie. Díky tantrickým masážím se zbavíte nahromaděného stresu, špatné energie a získáte nové poznání ze své sexuality. Masáž lingamu podle tantry je skvělou možností, jak získat energii do celého těla.

Nejlepší masáž lingamu

Nejlepší masáž lingamu v Praze vás čeká v salonu Luxury. Techniky tantrické lingam masáže vás zavede na nejvyšší úroveň sexuality, kterou jste zažili a neměli o ní ani tušení. Nekonečná extáze vás čeká v salonu Luxury. A jak probíhá masáž lingamu?

Masáž lingamu podle starodávných technik

Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a intimních partií rozproudí vaši sexuální energii a má blahodárný vliv na vaše tělo a mysl. Během intimní masáže se do vašeho těla vyplaví pozitivní hormony, které vás na dlouhou dobu nabíjí energií.

Zkušené masérky mají s tantrou bohaté zkušenosti. Jemné doteky na ty správná místa ve vás vyvolají extázi a doposud nepopsané pocity. Budete se cítit jako znovuzrození.

Vlny vzrušení z Kámasútry

Tantrická lingam masáž vychází a čerpá z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice. Cílem není okamžité vyvrcholení, ale naopak oddalovat rozkoš co nejdéle. Díky tomu poznáte své tělo mnohem lépe a vaše sexuální fantazie se otevře dokořán. Masáž lingamu tak pomáhá dosáhnout maximální rovnováhy a harmonie mezi fyzičnem a duchovnem.

Jak masáž probíhá

Krásná masérka si uvelebí klienta na záda a dále se věnuje především oblasti pohlaví a pánve. Příjemnou atmosféru navozuje příjemný tón relaxační hudby, tlumená světla a vůně vonných tyčinek. Poté co masérka rozehřeje své hbité prsty začíná používat techniky, které zajistí důkladné prokrvení penisu, příjemnou relaxaci a naprosté uvolnění. Masáž je následně zakončena vaším vyvrcholením a přívalem nové pozitivní energie.

Kristýna Brázdová

Psaní je pro mě velkým koníčkem a vášní v jednom. Zdraví a příroda jsou moje nejoblíbenější témata, a proto i často přispívám na tento magazín. Mimo počítač ráda vařím, a tak možná ode mě uvidíte i tipy na něco dobrého na zub. :)

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.